Czołowy operator monitoringu pożarowego w Polsce

Jesteśmy od wielu lat jednym z czołowych operatorów monitoringu pożarowego w Polsce, a ostatnio dołączyliśmy do elitarnego grona producentów specjalistycznego sprzętu telekomunikacyjnego do transmisji alarmów pożarowych i sygnałów uszkodzeniowych.

W 2013 roku hucznie obchodziliśmy 18-te urodziny ale tak naprawdę egzamin dojrzałości zdaliśmy przechodząc pozytywnie audit Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP) uzyskując certyfikat zgodności z normami europejskimi naszego systemu Zakładowej Kontroli Produkcji (certyfikat zgodności EC nr 1438/CPD/0305). 

System transmisji alarmów pożarowych i sygnałów uszkodzeniowych składający się z urządzeń UTAOP/O i UTAP/N naszej produkcji uzyskał świadectwo dopuszczenia nr 1448/2012 z okresem ważności do 30.12.2017.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku w ofercie posiadamy usługę wizualizacji na ekranie jednego monitora zdarzeń rejestrowanych w różnych urządzeniach ppoż. zainstalowanych na terenie obiektu, z możliwością przesłania automatycznie tych danych do komendy Państwowej Straży Pożarnej. Obecnie oferujemy nasz system SW-UTAP z powodzeniem wdrożony w bieżącym roku w Stora Enso Poland w Ostrołęce.